Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Znamy kolejną gwiazdę MTV EMA 2016! W Rotterdamie wystąpi OneRepublic!

OneRepublic MTV EMA 2016 MTV EMA 2016


OneRepublic wystąpi na MTV EMA 2016 w Rotterdamie

Rockowa grupa OneRepublic wystąpi podczas MTV EMA 2016 w Rotterdamie. Zespół dołączył do Bruno Marsa, Shawna Mendesa, DNCE, Lukas Graham and Zary Larsson, którzy również pojawią się na scenie w Ahoy Rotterdam w niedzielę 6 listopada o 21:00.

Po podróży po całym świecie, podczas której powstał czwarty album zespołu, „Oh My My”, w listopadzie  OneRepublic pojawi się w Rotterdamie, by po raz pierwszy zagrać na scenie MTV EMA. Twórcy hitu „Apologize” mają na koncie nominacje EMA w kategorii „Nowy Wykonawca” w 2008 roku.

W tym roku OneRepublic mają szansę na statuetkę w kategorii „Najlepszy Wykonawca w Serii World Stage” za ich zeszłoroczny występ na MTV Evolution 2016 w Mediolanie. OneRepublic na czele z Ryanem Tedderem – nagrodzonym Grammy kompozytorem i producentem, który pracował z takimi artystami, jak Taylor Swift, Adele, Beyonce, U2, Ellie Goulding, czy Maroon 5– nagrywa hit za hitem. Tak jest również w przypadku krążka „Oh My My”. W ciągu dwóch lat poprzedzających wydanie płyty zespół koncertował w 154 miastach w 26 krajach.

Czekamy!

Zobacz: Leć z Jastrząb Post i MTV Polska na wielką galę MTV EMA 2016 do Rotterdamu! Rozdajemy wejściówki, gwarantujemy przelot i nocleg w hotelu! [KONKURS]

Czy śledzisz MTV EMA?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×