Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Leć z Jastrząb Post i MTV Polska na wielką galę MTV EMA 2016 do Rotterdamu! Rozdajemy wejściówki, gwarantujemy przelot i nocleg w hotelu! [KONKURS]

MTV EMA 2016MTV EMA 2016


Laureaci konkursu

Według komisji najlepszą pracę nadesłał Mariusz z Warszawy. To on razem z osobą towarzyszącą poleci do Rotterdamu na galę MTV EMA 2016.

Postanowiliśmy też wyróżnić Karolinę M., którą zapraszamy z osobą towarzyszącą na imprezę MTV EMA PRE-PARTY 2016 w Warszawie (3 listopada).

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Gratulujemy!

Konkurs bilety na MTV EMA 2016 w Rotterdamie

Chcesz lecieć do Rotterdamu (Holandia) na największą muzyczną imprezę roku MTV EMA 2016? To prostsze niż mogłoby się wydawać! Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na galę z udziałem największych światowych gwiazd. Na scenie wystąpią, m.in.: Bruno Mars, i Zara Larsson, a galę poprowadzi Bebe Rexha. To nie koniec atrakcji! Zapewniamy też przelot i pobyt w hotelu. Spędź weekend w gwiazdorskim stylu!

Zadanie konkursowe

Co trzeba zrobić, żeby wygrać bilety na galę MTV EMA 2016 w Rotterdamie?

Wystarczy, że wrzucisz na swój Instagram film/zdjęcie etc. nawiązujące do Twojego ulubionego występu/stylizacji z dowolnej edycji gali, a następnie oznaczyć profil @jastrzabpost.pl i w hasztagach wpisać: „#jastrzabpost”, „#jastrzabpostmtv”, „#mtvema2016”. Pamiętaj, że wpis musi być publiczny, inaczej nie zostanie przez nas zauważony. Dodatkowo zgłoszenie należy wysłać na e-mail [email protected] z tytułem „bilety na MTV EMA 2016” w treści z odnośnikiem do profilu, imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu kontaktowego, a w załączniku z konkursowym plikiem.

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs trwa od 18 października 2016 od godz. 14.00 do 26 października 2016 do godz. 14.00. Zwycięską pracę wybierze trzyosobowa komisja nagradzając trzy pierwsze miejsca punktami 5-10-15 (dla najlepszej pracy). Wyniki zostaną zsumowane, a nazwisko laureata zostanie podane 26 października do godz. 24.00 w aktualizacji do tej treści.

W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Po więcej szczegółów odsyłamy do regulaminu.

Konkurs MTV EMA 2016

Konkurs MTV EMA 2016

Czy śledzisz MTV EMA?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×